Powered by:Proticaret
Hakkımızda : ::::::Yeniocak::::::::
     1980 yılında küçük ölçekte Yeniocak ticaret olarak başladığımız yolculuk, yıllar içerisinde kazanılan deneyim, iş tecrübesi ile, oluşan ve yaratılan fırsatların yatırıma dönüştürülmesi ve yeni takım arkadaşlarının katılımı ile Yeniocak Yapı'ya dönüşmüştür..

25 yılı aşkın sürede, tüm çalışanlarımızın katılımı ile kazandığımız haklı konumu ; günümüz bilgi, teknoloji ve insan kaynağı ile birleştirerek,çok kıymetli müşterilerimizin projelerinde yer almak her zaman başlıca gurur kaynağımız olmuştur. Aynı şekilde yıllardır çalıştığımız markaların  sadece satış kanalı değil,onların son kullanıcı ile direkt temas ettiği "vitrinleri" olduğumuzun bilincinde kurduğumuz " gönül bağı" ile işimizi en iyi şekilde yapmak için çalışmaktayız.


Misyonumuz

Misyonumuz zorlu ve değişken piyasa koşullarında dahi üstlendiği kaliteli ürün ve hizmet politikamızı sürdürerek, her daim müşteri memnuniyeti ön planda tutan hizmet öncesi ve sonrası sağladığımız güvenirlilik ile yüksek iş ahlakımız ve çalışanlarımız için tercih edilen bir şirket olmaktır.


Vizyonumuz

Güven bizim en önemli ilkemizdir. Geçmişte olduğu gibi gelecekte de müşterilerine ve çalışanlarına güven veren ve daima kazandıran bir firma olmayı hedefliyoruz. Bu amaca ulaşmak ve perakende sektöründe iyi bir yer edinmek için yapımızı ve organizasyonumuzu geliştirmeyi, güçlendirmeyi ve bunun için gerekli yatırımlar yapmayı şirket olarak kendimize amaç edindik.

Comodo SSL